portfolio

Těhotenské focení Praha

Proč se objednat na těhotenské focení?

Vzpomínám si na ty prvotní pocity nadšení smíchané s nervozitou. Pamatuju si na první kopnutí, to jemné zavlnění kůže a jak skutečné to najednou začalo být. S rostoucím bříškem rostlo i naše pouto. Začali jsme spolu komunikovat, vnímali jsme jeden druhého. I přes všechny neduhy a obavy to bylo neskutečně kouzelné období. 

Ještě nikdy jsem neslyšela nikoho říct: „Lituju, že jsem šla na těhotenské focení„. Možná se na to necítíte, možná vám není dobře, možná se nerada fotíte a nedokážete si představit, jak ladně pózujete. Všechno jsem to zažila na vlastní kůži a můžu vám říct, že v minutě, kdy jsem prošla poprvé kolem zrcadla bez bříška, jsem litovala, že na něj nemám památku. Dnes si říkáte, že takové fotky nepotřebujete a za pár let vás to bude opravdu mrzet. 

Čas vrátit zpátky nedokážeme, ale díky fotografiím ho můžeme na chvíli zastavit a uchovat si vzácné vzpomínky napořád

Podívejte se na mojí nabídku těhotenského focení

Často kladené otázky

Jak probíhá těhotenské focení

Ideální termín na těhotenské focení je zhruba mezi 28-34 tt, ale toto je velice individuální záležitost. Třetí trimestr může být pro někoho velmi náročný a proto nedoporučuji s rezervací čekat na poslední chvíli. Momentálně je dobré se u mě rezervovat 1-2 měsíce dopředu, abyste měla jistotu volného termínu. 

Focení trvá kolem 60 minut. Každé focení je jiné a záleží na mnoha faktorech.  Venkovní focení probíhá zpravidla zhruba hodinu a půl před západem slunce. Interiérové focení probíhá v dopoledních hodinách. 

Venkovní lokace jsou v okolí Prahy 8, 9 a kousek za Prahou na severovýchodě. Klientům dávám galerii lokací, ze které si sami mohou vybrat místo dle svých preferencí. 
Interiérové focení probíhá buď doma, nebo ve vybraném foto ateliéru. 

Obvykle se spolu sejdeme na vybrané lokaci u auta, kde doladíme oblečení. Společně se poté vydáme na místo focení. Povídáme si a seznamujeme se. Celé focení probíhá formou procházky, při které vás jemně navadím co dělat. Ukážu vám, jak pózovat a pro skutečně emotivní fotky vám dávám různé úkoly k plnění. U ateliérového či domácího focení je to velmi podobné, jen se neprocházíme 🙂

Doporučuji oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Kromě šatů je velmi oblíbená kombinace džín a podprsenky, či crop topu s oversized košilí (můžete ukrást chlapovi). Pro ženy mám k dispozici klientský šatník, kde najdete velké množství krásných a různorodých šatů k zapůjčení zdarma. Každý klient ode mě také dostane průvodce focením, kde je plno tipů, jak se obléct a připravit. Konzultace stylingu je součástí všech balíčků a s výběrem oblečení vám vždy ráda pomohu 🙂 Styling je jedna z nejdůležitějších částí připrav focení a není radno ho podceňovat.

Váš termín si závazně fixujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Zbylá částka za focení je splatná nejpozději v den focení. Můžete zaplatit na místě přes mobilní bankovnictví pomocí QR kódu, nebo přinést hotovost (prosím mějte přesnou částku).

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru.

Investujte do vzpomínek! Nebudete litovat

Přejít nahoru