FOCENÍ MATEŘSTVÍ PRAHA

JEDNOU BUDOU fotky VŠE, CO VAŠIM DĚTEM ZŮSTANE. DEJTE SI ZÁLEŽET, ABYSTE NA NICH BYLA

FOCENÍ MATEŘSTVí

NĚŽNÉ, OPRAVDOVÉ, hravé

pro maminky a jejich malé lásky

Kolik máte fotek se svými dětmi? Moc dobře vím, že pečlivě dokumentujete každý jejich milník, ale mnohdy vám v albu chybí fotky, na kterých jste i vy. Nezapomeňte, že jednou vás děti budou chtít na fotkách vidět. Každá maminka si zaslouží mít hezké fotky se svými maličkými, pro které žije. Neodkládejte to až zhubnete, až budete mít co na sebe, nebo až bude venku hezky. Rostou strašně rychle.

co je to focení mateřství?

Na míru vytvořené focení pro zachycení pouta s vašimi dětmi. Mateřské focení je zkrátka o tom dostat vás před foťák, protože vím, že většinou stojíte za ním. Vy v hlavní roli,  jak držíte svoje dítě v náručí.  Zároveň vaše děti budou mít krásnou památku na maminku, až vyrostou a vyletí z hnízda.

Focení mateřství není jen pro maminky s malými dětmi. Můžete jej dát své mamince jako dárek ke dni matek, k narozeninám, nebo prostě jen tak z lásky!

focení mateřství

CENÍK

10 ks / 4300 Kč

40-90 min focení
barevné provedení (čb individuálně)
online galerie k prohlížení a stažení fotek s neomezenou platností
tiskové i webové rozlišení fotek
vybrané lokace zdarma (*viz. FAQ níže)
konzultace stylingu a poradenství
zapůjčení šatů z klientského šatníku
pdf průvodce focením
170 Kč / ks nad rámec balíčku

větší balíčky

20 ks / 5500 Kč

30 ks / 6500 Kč

milá slova od klientů

„Nejmilejší focení, které jsem zažila. Cítila jsem se naprosto uvolněně, přirozeně a příjemně. Výsledné fotky jsou jedním slovem dokonalé. Moc Ti děkuji za zachování krásných okamžiků s mým synem.  A doufám, že brzy na viděnou. Sabina“

motherhood focení

faq

často kladené otázky

Mateřské focení je sestavené pouze pro maminky s dětmi. Tatínek může počkat v autě, v kavárně, kdekoliv mimo lokaci, tak aby děti zůstaly soustředěné jen na vás. Focení je o něco rychlejší než rodinné. Rodinné focení je bez omezení počtu dospělých. Můžete na něj vzít i babičku s dědečkem, pejska, prostě jak uznáte za vhodné.

Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Termín si můžete domluvit prostřednictvím emailu, nebo formulářem zde na webu. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení, ideálně převodem na účet.

Od ledna 2024 nově nabízím focení u sebe v malém studiu bez příplatku. Studio se nachází na Praze 8 – Kobylisy. Studio je minimalisticky zařízené a scénu je možné přizpůsobit vašim představám. Pokud máte zájem o focení ve větším ateliéru, není problém se domluvit na pronájmu. Tady je seznam ateliérů, ve kterých fotím. Na výběr máte z řady boho, retro, industriálních, ale i čistě bílých prostor. Ceny se pohybují zhruba mezi 500 – 2200 Kč za jeden blok (60 – 90min pronájem). Ateliér se hradí zvlášť a termín si domlouváme individuálně, podle volných kapacit. 

Focení probíhá v lokalitách severovýchodní části Prahy. Konkrétní lokaci domlouváme na základě vašich preferencí. Není v mých silách cestovat na každé focení přes celou Prahu. Připravila jsem pro klienty nabídku krásných k míst k focení, ze kterých si určitě každý vybere.

Seznam lokací v ceně focení:
– Praha 7, 8, 9, 18, 19
– Středočeský kraj: Kojetice, Měšice, Klecany, Bořanovice, Hovorčovice, Veleň, Přezletice, Vinoř, Satalice a obce v blízkém okolí uvedených

Cena cestovného mimo poskytované lokality je 15 Kč / km (tam i zpět)

Mateřské focení trvá cca 45 minut. Každé focení je velice individuální a čas nikdy neměřím. Až budeme hotovi, dám vám vědět. Venkovní focení probíhá zpravidla zhruba hodinu a půl před západem slunce. Proto, prosím, zvažte vhodnost ročního období, vzhledem k věku vašich dětí, tak aby to zvládly. Většina dětí prodlouženou večerku vítá s radostí, ale pokud víte, že jste režimoví, tak se raději rezervujte spíše na jaro, či podzim, kdy slunce zapadá dříve. Interiérové focení probíhá v dopoledních hodinách.

V případě nepříznivého počasí bude termín přeložen na nejbližší možný. Za nepříznivé počasí se považuje velmi silný vítr, bouřka, vlna veder, či vydatný déšť. Slabé přeháňky, nejistá předpověď, mlha, zatažená obloha a jiné běžné podmínky nejsou důvodem ke zrušení či odložení focení. Jsem celý den na příjmu a počasí sleduji na radarech. Proto nerada odkládám focení dříve, než 2h předem, kdy už lze předpokládat zda déšť odejde či ne. Velmi často se totiž počasí na poslední chvíli vybere a není třeba nic rušit 🙂

Doporučuji oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Ženám sluší šaty, kterých mám k dispozici plno v klientském šatníku. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy jak se obléknout. Poradenství se stylingem je součástí balíčku a ráda vám s výběrem oblečení pomohu.

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru a doplacení celkové částky za focení.

A které dítě někdy neprotestuje? Focení probíhá formou procházky, při které hrajeme různé hry. Většina dětí se nakonec alespoň na chvíli zapojí. Obvykle při focení děláme to, co chtějí dělat děti a do ničeho je nenutíme.

Každá fotografie prochází ruční úpravou, která sjednocuje pleť a odstraňuje drobné nedokonalosti. Na fotkách neodstraňuji nic, co je trvalé. Čili pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování apod. vám vždy zůstanou. Pokud má někdo z fotografovaných opravdu výrazný pupínek, nebo modřinu, tak je automaticky odstraním.

Součástí obchodních podmínek je souhlas se zveřejněním vašich fotografií k mojí propagaci. Pokud si výslovně nepřejete, aby vaše fotografie byly zveřejněny, dejte mi prosím vědět písemně s předstihem. Ne každou fotografii zveřejňuji, záleží na vhodnosti použítí. Berte prosím navědomí, že jediný způsob mojí propagace je internet a pravděpodobně i vy jste mě objevili díky fotkám mých předchozích klientů.

Váš příběh začíná právě tady

Přejít nahoru