těhotenské fotky Praha

Pocit nedočkavosti, vytváření malého zázraku. To vše si zaslouží zdokumentovat

přirozené těhotenské fotky

Oslava spojení matky a dítěte

Těhotenské fotky  v mém podání jsou o posílení vaší ženskosti a zachycení kouzla těhotensví. Chci, abyste se během focení cítila krásná, opečovávaná a sebevědomá. Tvoříte nový život a máte nárok cítit se jako bohyně.

Ráda vytvářím jemné, přirozené a emotivní snímky, bez kýče. Nemusíte se bát, že byste nevěděla co s rukama a nohama. Celým focením vás budu provázet, tolik, kolik bude potřeba.

Jak probíhá těhotenské focení?

Focení může probíhat kdekoliv vám to bude příjemné. Venku, doma, nebo u mě ve studiu. Můžete přijít s partnerem, nebo si můžete celé focení užít jako čas pro sebe. Zapomeňte na chvíli na svět okolo a ponořte se do těch posledních momentů, kdy jste dva a přece jeden. Nebudete litovat!

Není potřeba na focení shánět vhodné oblečení. Mám pro vás v šatníku překrásné kousky k zapůjčení a jsem vám plně k dispozici k řešení stylingu.

Ceník

10 ks / 4800 Kč

cca 60-90 min focení
max. 2 osoby na focení
barevné provedení (čb individuálně)
online galerie k prohlížení a stažení fotek
tiskové i webové rozlišení fotek
*vybrané lokace či studio zdarma (více níže ve FAQ)
konzultace stylingu a poradenství
zapůjčení šatů z velkého klientského šatníku
pdf průvodce focením
170 Kč / ks nad rámec balíčku
Dárek navíc při rezervaci s newborn focením

Větší balíčky

20 ks / 6200 Kč

celá galerie (80+ks) / 8000 Kč

Milá slova od klientů

„Angelu chválím a doporučuji všude, kde chodím. Při focení jsem se cítila jako bohyně a ten pocit zůstal i pár dní poté.  Očekávala jsem krásné fotografie, ale i tak výsledek ještě předčil mé očekávání. Každá fotka má své kouzlo a je velmi těžké z náhledů vybrat, protože je prostě chcete všechny. Moc děkuji a těším se na další focení!“

tehotenske-foceni-venku-Praha-1500x1000-24

těhotenské fotky FAQ

Často kladené otázky

Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Termín si můžete domluvit prostřednictvím emailu, nebo formulářem zde na webu. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení, ideálně převodem na účet.

Toto focení je speciálně navržené pro ženy samotné či s partnerem. Moje těhotenské fotky jsou částečně stylizované a focení probíhá jinak než lifestylové rodinné focení. Pokud máte zájem o těhotenské focení s celou rodinou, objednejte se, prosím, na rodinné focení 🙂

Ideální termín na těhotenské focení je mezi 28-34 tt, ale toto je velice individuální záležitost. Důležité je, jak se cítíte a zda zvládnete hodinu lehčího pohybu. Doporučuji moc dlouho nečekat, protože poslední trimestr může být pro někoho velmi náročný. Snažím se vybírat takové lokace, které jsou snadno dostupné a bezpečné. Pokud jste se rozhodla pro focení na poslední chvíli a už se necítíte na kratší procházku, tak je možné focení ve studiu, kde se náročnost značně snižuje 🙂

Od ledna 2024 nově nabízím focení u sebe v malém studiu, bez příplatku. Studio se nachází na Praze 8 – Kobylisy. Studio je minimalisticky zařízené a scénu je možné přizpůsobit vašim představám. Pokud máte zájem o focení ve větším ateliéru, není problém se domluvit na pronájmu. Tady je seznam ateliérů, ve kterých fotím. Na výběr máte z řady boho, retro, industriálních, ale i čistě bílých prostor. Ceny se pohybují zhruba mezi 500 – 2200 Kč za jeden blok (60 – 90min pronájem). Ateliér se hradí zvlášť a termín si domlouváme individuálně, podle volných kapacit. 

Focení probíhá v lokalitách severovýchodní části Prahy. Konkrétní lokaci domlouváme na základě vašich preferencí. Není v mých silách cestovat na každé focení přes celou Prahu. Připravila jsem pro klienty nabídku krásných k míst k focení, ze kterých si určitě každý vybere.

Seznam lokací v ceně focení:
– Praha 7, 8, 9, 18, 19
– Středočeský kraj: Kojetice, Měšice, Klecany, Bořanovice, Hovorčovice, Veleň, Přezletice, Vinoř, Satalice a obce v blízkém okolí uvedených

Cena cestovného mimo poskytované lokality je 15 Kč / km (tam i zpět)

Focení trvá kolem 60 minut. Každé focení je velice individuální a čas nikdy neměřím. Až budeme hotovi, dám vám vědět. Venkovní focení probíhá zpravidla zhruba hodinu a půl před západem slunce. Interiérové focení probíhá v dopoledních hodinách. 

V případě nepříznivého počasí bude termín přeložen na nejbližší možný. Za nepříznivé počasí se považuje velmi silný vítr, bouřka, vlna veder, či vydatný déšť. Slabé přeháňky, nejistá předpověď, mlha, zatažená obloha a jiné běžné podmínky nejsou důvodem ke zrušení či odložení focení. Jsem celý den na příjmu a počasí sleduji na radarech. Proto nerada odkládám focení dříve, než 2h předem, kdy už lze předpokládat, zda déšť odejde či ne. Velmi často se totiž počasí na poslední chvíli vybere a není potřeba nic rušit 🙂

A kolik chlapů se vlastně někdy chce fotit? 🙂 Pokud se ale vážně nechce fotit, nenuťte ho a dopřejte si focení jen pro sebe! 

Doporučuji oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Mám k dispozici klientský šatník, který čítá přes 30ks překrásných šatů na focení a dále také poskytuji kolekci svetříků, košil, sukní a župánků. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy jak se obléknout. Poradenství se stylingem je součástí balíčku a ráda vám s výběrem oblečení pomohu.

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru.

Každá fotografie prochází ruční úpravou, která sjednocuje pleť a odstraňuje drobné nedokonalosti. Na fotkách neodstraňuji nic, co je trvalé. Čili pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování apod. vám vždy zůstanou. Pokud má někdo z fotografovaných opravdu výrazný pupínek, nebo modřinu, tak je automaticky odstraním.

Součástí obchodních podmínek je souhlas se zveřejněním vašich fotografií k mojí propagaci. Pokud si výslovně nepřejete, aby vaše fotografie byly zveřejněny, dejte mi prosím vědět písemně s předstihem. Ne každou fotografii zveřejňuji, záleží na vhodnosti použítí. Berte prosím navědomí, že jediný způsob mojí propagace je internet a pravděpodobně i vy jste mě objevili díky fotkám mých předchozích klientů.

Dopřejte si přirozené těhotenské fotky

Váš příběh začíná právě tady

Související články

Přejít nahoru