Jediná fotka, které kdy budete litovat je ta, co jste neudělali

newborn-foceni-praha-s-37
DSCF0580

Newborn focení doma

Dopřejte si luxusní zážitek v podobě jemného a přirozeného newborn focení v pohodlí vašeho domova. 

Miminka fotím bez složitého polohování a rekvizit, v náručí rodičů. Focení trvá zhruba 1-3 hodiny a jeho tempo je plně řízeno potřebami vašeho děťátka.

Newborn focení je možné fotit kdykoliv až do 12 týdnů věku. Na focení poskytuji kolekci deček i oblečků pro miminka a také velké množství lichotivých šatů pro maminky. Vše je součástí balíčku, abyste si mohli užívat první týdny s novým členem rodiny bez stresu z příprav na focení. 

těhotná žena s partnerem se prochází za ruku skrz vysokou trávu
tehotenske-fotky-praha-s-16

Těhotenské focení

Těhotenství je skutečně nezapomenutelným životním obdobím. Není nic tak kouzelného jako vytváření malého zázraku a čekání na první seznámení s vaším malým uzlíčkem. 

Focení trvá okolo 1 hodiny a může se odehrávat u mě ve studiu, venku, nebo u vás doma. K dispozici je vám plně vybavený klientský šatník v ceně focení.

Ideální termín na těhotenské focení je mezi 28-34tt

 

foceni-materstvi-praha-s-06
foceni-materstvi-praha-w-07

Focení mateřství

Moje srdcovka. Toto focení je pro všechny maminky, které vždycky stojí na druhé straně foťáku. Zasloužíte si mít krásné fotky jen se svými dětmi. Máte tu nejtěžší práci na světě, která nikdy nekončí a odměnou vám je ta nejčistší láska, jaká může být. Jsem tady pro vás, abych to všechno zachytila. Věřte mi, budete si to chtít pamatovat. 

Nemusíte být sama maminkou, abyste si rezervovala mateřské focení. Dejte ho své mamince jako dárek a uvidíte, že z něj bude nadšená!

Mateřské focení může probíhat u mě ve studiu v příjemné intimní atmosféře, nebo venku na jedné z nabízených lokací. Focení trvá okolo 40 minut a můžete využít klientský šatník k zapůjčení božských šatů. 

 

rodinne-foceni-v-prirode-w-06
rodinne-foceni-v-prirode-w-03

Rodinné focení

Užijte si výlet s celou rodinou. Budete si se svými milovanými hrát, objímat je, běhat po louce, házet kamínky do vody, tiše se procházet ruku v ruce lesem. Cokoliv, co je pro vás přirozené.

Rodinné focení probíhá venku na vybraných lokacích nebo u vás doma a zabere 1-2 hodiny. Venkovní focení se koná výhradně ve zlaté hodince tedy cca 1,5h před západem slunce.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Přejít nahoru