newborn focení Praha

Vzpomínky postupně vyblednou. Fotografie vydrží napříč generacemi

NEWBORN FOCENÍ

Jemné, uvolněné, zaměřené na miminko

S NOVOROZENCEM ČAS DOSLOVA LETÍ. PRVNÍ TÝDNY JSOU PLNÉ EMOCÍ, NADŠENÍ, VYČERPÁNÍ A NEKONEČNÉ LÁSKY

Newborn focení se mnou je pohodové a přirozené. Nemusíte kvůli mně uklízet ani nakupovat nové oblečení. Všechno potřebné už doma máte a o zbytek se postarám já. Ráda vytvářím emotivní fotky, které vám za desítky let připomenou, jak jste se cítili v prvních týdnech rodičovství. 

Podívejte se na ukázky mojí práce

Pro koho je newborn focení doma

Chcete mít krásné fotky s miminkem, ale preferujete pohodlí domova? Nestihli jste klasické newborn focení v prvních dvou týdnech? Měla jste náročný porod a potřebujete odpočívat? Přejete si originální fotky, které nikdo nenapodobí? V tom případě bude newborn focení u vás doma ta nejlepší volba! 

Novorozence fotím bez zbytečných rekvizit. Focení je plně přizpůsobeno potřebám miminka. Nikam nespěchám a máme dostatek času na krmení, přebalování i uspávání.  Miminka nešteluji do složitých či nepřirozených poloh a fotím je pouze tak, jak je jim to pohodlné.

Jak probíhá newborn focení

Celé focení probíhá ve velmi uvolněné a intimní atmosféře. Na začátku si spolu popovídáme o vašich představách, doladíme styling a vybereme vhodné místo k focení. Potom už záleží jen na miminku v jaké je náladě a co nám vše dovolí. Ráda vám pomůžu s oblékáním miminka i uspáním. Přeci jen už mám nějaké zkušenosti a triky v malíku. Dávám si záležet na tom, aby vše bylo přirozené a bezpečné pro vaše maličké. Během focení si můžeme kdykoliv dát pauzu, osvěžit se, nakrmit miminko, cokoliv bude potřeba. 

Ceník

10 ks / 5800 Kč

až do 12 týdnů věku
1,5 – 3h focení
barevné provedení i čb provedení
neomezená online galerie k prohlížení a stažení fotek
tiskové i webové rozlišení
cestovné po Praze zdarma
konzultace stylingu a poradenství
zapůjčení oblečení z klientského šatníku
pdf průvodce focením
200 Kč / ks nad rámec balíčku
5 fotek navíc jako dárek při rezervaci těhotenského + newborn focení

Větší balíčky

20 ks / 7500 kč

30 ks / 9000 kč

Milá slova od klientů

„Celé focení probíhalo v přátelské a klidné atmosféře, bez stresu a nucených póz. Z několika hodin strávených s talentovanou a milou fotografkou vznikly krásné vzpomínky na celý život.“

faq

Často kladené otázky

Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Poznamenám si váš termín porodu a držím vám místo několik týdnů. Samozřejmě nikdo nevíme, kdy se miminko rozhodne přijít na svět. Až se miminko narodí, tak mi ideálně ještě z porodnice napíšete a domluvíme se na přesném datu, dle vašeho aktuálního stavu. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení, nejlépe převodem na účet.

Ideální věk na focení miminek je do 12 týdnů věku. Pokud chcete vyfotit maličký uzlíček, tak je dobré to stihnout v prvních 14 dnech života. Můj styl focení však nevyžaduje žádné složité polohování miminka a tak za úplně nejpohodovější čas na focení považuji konec šestinedělí. To je období, kdy už jste si na sebe všichni zvykli, maminky jsou obvykle více odpočaté a miminka už krásně reagují.

V 99% bytů se dá fotit bez problémů. Stačí jeden světlý kout, nejlépe s jedním přístupným oknem. Na mých fotografiích není většinou vidět okolí scény. Často u klientů přesouváme drobný nábytek a tvoříme scénu přímo na místě. Pokud máte obavy, můžete mi zaslat fotky vašeho prostoru a domluvíme se, zda je tam možné fotit.

Newborn focení trvá zhruba 1,5 – 3 hodiny a probíhá v dopoledních hodinách. Každé focení je velice individuální a je řízeno miminkem. Máme dostatek času na kojení i uspávání.

Pokud jste nestihli newborn focení do 12 týdnů, doporučuji fotit mezi 3-4 měsíci. Miminka v tomto věku hezky komunikují, usmívají se a celé focení zabere maximálně hodinu. Objednat se můžete jako na rodinné focení doma. Další hezký věk na milníky je 6 a 9 měsíců.

Na newborn focení doma doporučuji pohodlné oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Ženám po porodu lichotí volné šaty. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy, jak se obléknout. K dispozici mám také klientský šatník pro maminky i miminka. Miminkům poskytuji hezké neutrální oblečky a mám s sebou, při každém focení, sbírku wrapů, mušelínů a deček. Miminko tak nemusíte oblékat vůbec. Stačí mu plenka.

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru a uhrazení doplatku. 

Každá fotografie prochází ruční úpravou, která sjednocuje pleť a odstraňuje drobné nedokonalosti. Na fotkách neodstraňuji nic, co je trvalé. Čili pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování apod. vám vždy zůstanou. Pokud má někdo z fotografovaných opravdu výrazný pupínek, nebo modřinu, tak je automaticky odstraním. Nejsem zastánce přeretušovaných fotek bez textury. Pleť vašeho miminka bude mít zachovanou strukturu, odloupanou kůžičku a vše, co je u miminek přirozené, tak jak vidíte v mém portfoliu.

Součástí obchodních podmínek je souhlas se zveřejněním vašich fotografií k mojí propagaci. Pokud si výslovně nepřejete, aby vaše fotografie byly zveřejněny, dejte mi prosím vědět písemně s předstihem. Ne každou fotografii zveřejňuji, záleží na vhodnosti použítí. Berte prosím navědomí, že jediný způsob mojí propagace je internet a pravděpodobně i vy jste mě objevili díky fotkám mých předchozích klientů.

Váš příběh začíná právě tady

Přejít nahoru