o mně

„je mnohem důležitější dotknout se lidí, než tlačítka spouště“

moje cesta k focení

Fotila jsem už nějaký ten pátek, ale moje cesta začala doopravdy až potom, co mi nečekaně, ze dne na den, bez rozloučení, odešel do nebe mladší brácha. Až tehdy, při prohlížení starých alb jsem si uvědomila, jak strašně důležité je mít zhmotněné vzpomínky. Dneska už chápu proč naše maminky všude nosily foťáky, proč vyvolávaly každý film a fotky poctivě lepily do alba. Focení se tehdy stalo mou terapií. Potřebovala jsem zastavit čas a uchovat si všechny důležité i nedůležité momenty

Vystudovala jsem grafiku a mnoho let jsem se pohybovala v oboru. Právě fotografie je ten poslední díl skládanky, který mi chyběl v mém kreativním vyjádření. Fotky pro mě nejsou jen cvaknutí, ale snažím se do nich vnést trošku umění.

moje filosofie

Od začátku mé kariéry je pro mě prioritou vynikající klientský servis a kvalitní služby. Jsem přesvědčena o tom, že nejlepší fotografie vznikají v prostředí, kde se klienti cítí příjemně a bezpečně. Proto se při každém setkání snažím vytvořit vstřícnou atmosféru, kde můžete být sami sebou. Všem klientům poskytuji individuální péči a naslouchám jejich přáním a představám. Pevně věřím, že s touto filosofií pro vás vytvořím nejen hezké fotky, ale také cenné vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet a předávat si je s dalšími generacemi.

při focení nejsem jen tichým pozorovatelem, ale vaším průvodcem.

moje inspirace

 Inspirují mě každodenní maličkosti, které často přehlížíme. Letmé pohlazení, oddaný pohled do očí, maminčina bezpečná náruč. Mám ráda, když jsou fotky emotivní a opravdové. Přestože je každé focení jiné, tak se na mých fotkách odráží specifický styl. Moje fotky jsou jemné a laděné do teplých tónů.

Angela Nevímová

Několik zajímavostí

  • Už na škole jsem věděla, že jednou chci podnikat v kreativní činnosti. O 12 let později jsem se konečně odhodlala být svým vlastním šéfem. 
  • Jsem gamer – dětství a většinu dospělosti jsem strávila za počítačem. Místo paření v hospodách jsem pařila World of Warcraft. 
  • Čím černější humor, tím lepší! 
  • 18 let si každý večer na usínání pouštím seriál Přátelé a střídám to s How I met your mother. 
  • Miluju Harryho Pottera a pořád čekám na svůj dopis z Bradavic. 
  • Kuřecí řízek s kaší bych mohla jíst klidně každý den.
  • Svého chlapa jsem sbalila na hlášku, že hledám lidi na stavbu hvězdy smrti (Star Wars). On radši všem tvrdí, že jsme se potkali na poště.
fotografie: dana batíková
Přejít nahoru