rodinné focení Praha

Buďte přirození, hlasitě se smějte a tančete, nebo jen tiše seďte v objetí. Hlavně buďte sami sebou

rodinné focení

Přirozené, plné emocí, váš dokonalý příběh

nostalgie, kterou pocítíte pokaždé, když otevřete album s rodinnými fotkami

Rodinné focení je o vytváření vzpomínek s vašimi nejmilejšími. Děti v naprosté volnosti, pobíhající kolem vás. Opravdové a na míru přizpůsobené tempu vaší rodiny. Focení se může odehrávat venku, nebo u vás doma. Prostě tam, kde je vám nejlépe.

Jak probíhá rodinné focení?

Focení probíhá uvolněně a bez stresu. Nemusíte se bát, jak se budou vaše děti chovat. Je pro mě důležité zachytit realitu a nestrojené momentky. Proto po dětech nechci, aby hezky stály na místě a křičely sýr. Chci aby se bavily s vámi, ne se mnou. Nechte se dítětem vést a ono vám ukáže celý svůj svět.

Ceník

10 ks / 5300 Kč

60 – 90 min. focení
barevné provedení (čb individuálně)
online galerie k prohlížení a stažení fotek
tiskové i webové rozlišení fotek
*vybrané lokace zdarma (více níže ve FAQ)
konzultace stylingu a poradenství
zapůjčení oblečení z klientského šatníku
pdf průvodce focením
170 Kč / ks nad rámec balíčku

Větší balíčky

20 ks / 6700 Kč

Celá galerie (80+ks) / 8200 Kč

Milá slova od klientů

„Angelu mohu jen doporučit, co se týče focení s dětmi, má neskutečnou trpělivost a velmi si cením hlavně lidského přístupu. Krásné fotky jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Mnohokrát děkujeme!“

rodinné focení Praha

faq

Často kladené otázky

Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Termín si můžete domluvit prostřednictvím emailu, nebo formulářem zde na webu. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení, ideálně převodem na účet.

V 99% bytů se dá fotit bez problémů. Stačí jeden světlý kout, nejlépe s jedním přístupným oknem. Na mých fotografiích není většinou vidět okolí scény. Často u klientů přesouváme drobný nábytek a tvoříme scénu přímo na místě. Pokud máte obavy, můžete mi zaslat fotky vašeho prostoru a domluvíme se, zda je tam možné fotit.

Focení probíhá v lokalitách severovýchodní části Prahy. Konkrétní lokaci domlouváme na základě vašich preferencí. Není v mých silách cestovat na každé focení přes celou Prahu. Připravila jsem pro klienty nabídku krásných k míst k focení, ze kterých si určitě každý vybere.

Seznam lokací v ceně focení:
– Praha 7, 8, 9, 18, 19
– Středočeský kraj: Kojetice, Měšice, Klecany, Bořanovice, Hovorčovice, Veleň, Přezletice, Vinoř, Satalice a obce v blízkém okolí uvedených

Cena cestovného mimo poskytované lokality je 15 Kč / km (tam i zpět)

Rodinné focení trvá kolem 60-90 minut. Každé focení je velice individuální a čas nikdy neměřím. Až budeme hotovi, dám vám vědět. Venkovní focení probíhá zpravidla zhruba hodinu a půl před západem slunce. Proto, prosím, zvažte vhodnost ročního období, vzhledem k věku vašich dětí, tak aby to zvládly. Většina dětí prodlouženou večerku vítá s radostí, ale pokud víte, že jste režimoví, tak se raději rezervujte spíše na jaro, či podzim, kdy slunce zapadá dříve. Interiérové focení probíhá v dopoledních hodinách.

V případě nepříznivého počasí bude termín přeložen na nejbližší možný. Za nepříznivé počasí se považuje velmi silný vítr, bouřka, vlna veder, či vydatný déšť. Slabé přeháňky, nejistá předpověď, mlha, zatažená obloha a jiné běžné podmínky nejsou důvodem ke zrušení či odložení focení.  Jsem celý den na příjmu a počasí sleduji na radarech. Proto nerada odkládám focení dříve, než 2h předem, kdy už lze předpokládat, zda déšť odejde či ne. Velmi často se totiž počasí na poslední chvíli vybere a není třeba nic rušit 🙂

Doporučuji oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Ženám sluší šaty, kterých mám k dispozici plno v klientském šatníku. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy jak se obléknout. Poradenství se stylingem je součástí balíčku a ráda vám s výběrem oblečení pomohu.

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru

A které dítě někdy neprotestuje? Focení probíhá formou procházky, při které hrajeme různé hry. Většina dětí se nakonec alespoň na chvíli zapojí. Obvykle při focení děláme to, co chtějí dělat děti a do ničeho je nenutíme.

Každá fotografie prochází ruční úpravou, která sjednocuje pleť a odstraňuje drobné nedokonalosti. Na fotkách neodstraňuji nic, co je trvalé. Čili pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování apod. vám vždy zůstanou. Pokud má někdo z fotografovaných opravdu výrazný pupínek, nebo modřinu, tak je automaticky odstraním.

Součástí obchodních podmínek je souhlas se zveřejněním vašich fotografií k mojí propagaci. Pokud si výslovně nepřejete, aby vaše fotografie byly zveřejněny, dejte mi prosím vědět písemně s předstihem. Ne každou fotografii zveřejňuji, záleží na vhodnosti použítí. Berte prosím navědomí, že jediný způsob mojí propagace je internet a pravděpodobně i vy jste mě objevili díky fotkám mých předchozích klientů.

Váš příběh začíná právě tady

Přejít nahoru