Portfolio newborn, těhotenské a rodinné focení

okamžiky štěstí a lásky, přirozeně

nečekejte s focením na vhodnou chvíli. čas letí až moc rychle

reference

Milá slova od klientů

První naše focení nemohlo dopadnout líp 🙂 Angela dělá svou práci líp než skvěle, při focení jsem se cítila komfortně, jako by u nás byla na návštěvě kamarádka (a to se normálně fakt nerada fotim). A hlavně – fotky jsou nádherný a přirozený. Děkujeme!

Můžu jen vřele doporučit neváhat a volit Angelu, pokud chcete mít nádherné fotky s bříškem. Byly jsme s manželem nadšeni jak z toho focení, tak z výsledku. Teplá a příjemná atmosféra během focení, kterou vytváří Angela, se zjevně odráží na fotkách. Nádherná a profesionální práce. Bude to pro nás hezká vzpomínka na celý život. Moc děkujeme!

Focení s Angelou bylo prostě skvělé, po zhodnocení celou rodinkou 😊. Angela byla velmi profesionální, milá, babyhandling má zvládnutý na jedničku, komunikace proběhla bez jakýchkoli problémů. Angela dokázala během focení vytvořit příjemnou, uvolněnou atmosféru a výsledné fotky jsou dokonale 😊. Vřele doporučuji!
 

Těhotenské focení s Angelou Nevímovou bylo jedním slovem skvělé. Musím zdůraznit její profesionální přístup, kterému ale nechybí přátelská atmosféra. Díky tomu jsme se při samotném focení cítili uvolněně a příjemně.

Angela byla velmi vstřícná a trpělivě s námi prošla celý proces focení, což nám ulevilo od jakýchkoli obav a nejistot. Její přístup mě uklidnil a zároveň povzbudil k tomu, abych si užila každou chvíli.

Co mě opravdu potěšilo, byla příjemná atmosféra, kterou Angela dokázala vytvořit. Její pozitivní energie mě i partnera uvolnila. Díky tomu jsme byli před objektivem přirození a autentičtí, což je přesně to, co jsme chtěli. Díky tomu vznikly nenucené fotky s emocí.

Velké plus vidím v rychlém zpracování fotografií – obdržela jsem nádherné a jemně poupravené snímky, které přesně odpovídaly mým představám.

Celkově mohu Angelu vřele doporučit každé nastávající mamince.

Při fotografování s Angelou jsme se celá rodina cítili velmi dobře a uvolněně. Žádné nucené pózování a umělé úsměvy. Výsledek pak předčil veškerá naše očekávání – fotografie jsou perfektní, plné života a citu. Organizačně též vše super, přes profesionální komunikaci, zapůjčení šatů, či přístup k náhledům již druhý den po focení.

Angele tímto ještě jednou děkujeme a určitě bychom její služby doporučili i ostatním.

Nejmilejší focení, které jsem zažila. Cítila jsem se naprosto uvolněně, přirozeně a příjemně. Výsledné fotky jsou jedním slovem dokonalé. Moc Ti děkuji za zachování krásných okamžiků s mým synem ❤️. A doufám, že brzy na viděnou. Sabina

Focení bylo skvělé. Moc jsme si ho užili 🙂 Angela je velmi trpělivá, usměvavá fotografka. Rychle se přizpůsobila našemu rychlému „tempu“ a zachytila nám jedinečné rodinné chvilky, které nám zůstanou už napořád ❤️ Děkujeme moc za milé setkání, pohodovou atmosféru při focení a nádherné fotografie 🙂 

investujte do sebe, do vaší rodiny, do vzpomínek
Přejít nahoru