portfolio

Párové focení Praha

Proč se objednat na párové focení?

Ať už tvoříte pár měsíců, nebo dlouhá léta, párové focení je skvělým způsobem, jak oslavit vaší lásku. Zapomeňte na chvilku na okolní svět a buďte spolu tady a teď. Můžete společně vyrazit na procházku, na piknik, nebo můžete zůstat vevnitř, zapálit svíčky a odhodit oblečení. Je to jen na vás.

Investujte do vzpomínek! Nebudete litovat

Ceník

10 ks / 4800 Kč
20 KS / 6200 KČ
celá galerie (80+ks) / 8000Kč

45 – 90 min. focení
barevné provedení (čb individuálně)
online galerie k prohlížení a stažení fotek
tiskové i webové rozlišení fotek
vybrané lokace zdarma 
konzultace stylingu a poradenství
zapůjčení oblečení z klientského šatníku
170 Kč / ks nad rámec balíčku

faq

Jak probíhá párové focení

Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Termín si můžete domluvit prostřednictvím emailu, nebo formulářem zde na webu. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení, ideálně převodem na účet.

Celé focení se nese v pohodovém a přátelském duchu. Vyhýbám se umělému pózování a jemně vás focením provedu formou hry. Focení si můžeme zpříjemnit muzikou a pokud to potřebujete, tak si můžete donést něco ostřejšího na uvolnění 🙂

Focení trvá cca 45-90 min.  Velice záleží na okolnostech, kde budeme fotit, co budeme dělat. Někomu trvá déle než se uvolní a někomu stačí pár minut.

Doporučuji oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Ženám sluší šaty, sukně, kterých mám k dispozici plno v klientském šatníku. Můžete mít samozřejmě i kalhoty, nebo třeba jen spodní prádlo. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy jak se obléknout. Poradenství se stylingem je součástí balíčku a ráda vám s výběrem oblečení pomohu.

Venkovní focení probíhá zpravidla v odpoledních hodinách cca 1,5 hod před západem slunce. Interiérové focení probíhá dopoledne, nebo krátce po poledni. 

Lokace na focení si domlouváme společně, dle vašich preferencí. Standartně pokrývané lokace v ceně jsou v okolí Prahy 8 a 9. Mimo tyto lokace se doplácí 15kč za 1km cestovné. Interiérové focení probíhá v ateliéru, nebo u vás doma.

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru.

Přejít nahoru