Focení miminek doma

portfolio

Proč se objednat na focení miminka doma?

Miminka rostou neuvěřitelně rychle a mění se s každým dnem. Investicí do focení miminka doma získáte nadčasové vzpomínky, které vám vydrží na celý život. Tyto fotky se stanou vaším rodinným dědictvím a umožní vám znovu navštívit okamžiky, které máte po letech v mlze.

Podívejte se na mojí nabídku focení miminek

faq

Jak probíhá focení miminek doma

Ideálně doporučuji rezervovat se alespoň dva měsíce dopředu, kvůli vysoké obsazenosti termínů. Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Poznamenám si váš termín porodu a držím vám místo několik týdnů. Samozřejmě nikdo nevíme, kdy se miminko rozhodne přijít na svět. Až se miminko narodí, tak mi ideálně ještě z porodnice napíšete a domluvíme se na přesném datu, dle vašeho aktuálního stavu. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení, nejlépe převodem na účet.

Focení miminek trvá zhruba 1,5 – 3h. Tento údaj je velice individuální a liší se miminko od miminka. Na každé focení mám vyhrazeno dostatek času, tak abych nemusela nikam spěchat. Obvykle přijíždím k vám domů na 10:00 a po úvodním seznámení začneme s focením.  

Miminka fotím do věku 12 týdnů. Každý věk má něco do sebe, avšak, pokud chcete vyfotit opravdu maličký uzlíček, tak je dobré stihnout focení v prvních 14 dnech života. Potom je nejpohodovější období koncem šestinedělí. Maminky si focení na konci šestinedělí velmi oblíbily a já se pod to můžu jen podepsat 🙂

Celé focení probíhá ve velmi uvolněné a intimní atmosféře. Na začátku si spolu popovídáme o vašich představách, doladíme styling a vybereme vhodné místo k focení. Potom už záleží jen na miminku v jaké je náladě a co nám vše dovolí. Ráda vám pomůžu s oblékáním miminkam i uspáním. Přeci jen už mám nějaké zkušenosti a triky v malíku. Miminka nijak složitě nepolohuji, dávám si záležet na tom, aby vše bylo přirozené a bezpečné pro vaše maličké. Během focení si můžeme kdykoliv dát pauzu, osvěžit se, nakrmit miminko, cokoliv bude potřeba. 

Na newborn focení doma doporučuji pohodlné oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů a tak dále. Ženám po porodu lichotí volné šaty. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy, jak se obléknout. K dispozici mám také klientský šatník pro maminky i miminka. Miminkům poskytuji hezké neutrální oblečky a mám s sebou, při každém focení, sbírku wrapů, mušelínů a deček. Miminko tak nemusíte oblékat vůbec. Stačí mu plenka.

Nejpozději do 14 dnů od focení obdržíte galerii náhledů k vlastnímu výběru. Hotové fotografie dostanete do 5 týdnů od potvrzení výběru.

Investujte do vzpomínek! Nebudete litovat

Přejít nahoru