Těhotenské focení venku v přírodě

Přemýšlíte nad tím, že byste si dopřála těhotenské focení a líbí se vám představa focení venku? Tak jste na správném místě! Specializuji se na originální těhotenské focení v přírodě, v okolí Prahy, na neokoukaných a zajimavých lokacích. Děsí vás situace, kdy se fotíte v parku plném zvědavých kolemjdoucích? Mám pro vás dobrou zprávu. Na mých místech většinou nepotkáme nikoho.

Pojďte si se mnou užít klid a pohodu, při těhotenském focení, na kouzelných místech v těsné blízkosti Prahy 8 a 9! Kromě pečlivě vybraných a ozkoušených lokací nabízím také velký klientský šatník plný překrásných šatů k zapůjčení. Pokud neholdujete zrovna boho stylu, tak mám pro vás i „normálnější“, ale pořád stylové oblečení, ke kterému si můžete obout své oblíbené tenisky. Vše je v ceně focení 🙂 Nemusíte se vůbec strachovat o to, že nemáte co na sebe. 

tehotenske-foceni-venku-Praha-1500x1000-19

těhotenské focení

často kladené otázky

Celé focení probíhá formou krátké procházky v uvolněné a přátelské atmosféře. Neočekávám, že budou klientky umět pózovat jako modelky. Celým focením vás provedu, poradím co s rukama, kam se dívat a co dělat 🙂

Ideální termín na těhotenské focení je mezi 28-34 tt, ale toto je velice individuální záležitost. Důležité je, jak se cítíte a zda zvládnete hodinu lehčího pohybu. Doporučuji moc dlouho nečekat, protože poslední trimestr může být pro někoho velmi náročný. Snažím se vybírat takové lokace, které jsou snadno dostupné a bezpečné. Pokud jste se rozhodla pro focení na poslední chvíli a už se necítíte na kratší procházku, tak je možné focení ve studiu, kde se náročnost značně snižuje 🙂

Focení probíhá v lokalitách severovýchodní části Prahy. Konkrétní lokaci domlouváme na základě vašich preferencí. 

Seznam lokací v ceně focení:
– Praha 7, 8, 9, 18, 19
– Středočeský kraj: Kojetice, Měšice, Klecany, Bořanovice, Hovorčovice, Veleň, Přezletice, Vinoř, Satalice a obce v blízkém okolí uvedených

Cena cestovného mimo poskytované lokality je 15 Kč / km (tam i zpět)

Focení trvá kolem 60 minut. Každé focení je velice individuální a čas nikdy neměřím. Až budeme hotovi, dám vám vědět. Venkovní focení probíhá zpravidla zhruba hodinu a půl před západem slunce. 

V případě nepříznivého počasí bude termín přeložen na nejbližší možný. Za nepříznivé počasí se považuje velmi silný vítr, bouřka, vlna veder, či vydatný déšť. Slabé přeháňky, nejistá předpověď, mlha, zatažená obloha a jiné běžné podmínky nejsou důvodem ke zrušení či odložení focení.

A kolik chlapů se vlastně někdy chce fotit? 🙂 Pokud se ale vážně nechce fotit, nenuťte ho a dopřejte si focení jen pro sebe! 

recenze od klientů

Skvělá a velmi milá fotografka. Vybrali jsme si ji na focení těhotenských i newborn fotografií a vřele doporučujeme. Fotky jsou nádherné a velmi dobře upravené. Domluva byla rychlá a má úžasné věci na půjčení, pokud si nevíte rady s outfitem pro vás a nebo miminko. Za nás naprostá spokojenost.

KOLIK TO STOJÍ?

Přejít nahoru