faq

často kladené otázky

faq

rezervace

Termín si můžete domluvit prostřednictvím emailu, nebo formulářem zde na webu v sekci kontakt. Odpovídám do 2 pracovních dnů. Pokud byste odpověď nedostali, zkontrolujte v emailu složky s promoakcemi, spamem a vedlejší poštu. Často emaily končí právě tam. Z tohoto důvodu prosím uvádějte do formuláře svoje reálné tel. číslo, na které se vám případně ozvu formou sms, pokud byste na mou odpověď nereagovali. Svůj termín si závazně rezervujete uhrazením rezervačního poplatku ve výši 1000 Kč. Poplatek je nevratný a odečítá se od finální ceny focení. Celá částka za focení je splatná nejpozději v den focení.

Focení probíhá pouze v pracovních dnech. V interiéru fotíme dopoledne mezi 10-13hod. Venkovní focení probíhá cca 1,5 hodiny před západem slunce. 

Focení miminka se rezervuje uhrazením rezervačního poplatku. Poznamenám si váš termín porodu a vyhradím si čas zhruba 2 týdny po předpokládaném datu. Až se miminko skutečně narodí, tak mi dáte co nejdříve vědět a domluvíme si přesný termín focení. Newborn focení doporučuji rezervovat nejlépe minimálně 2 měsíce dopředu z důvodu vysoké obsazenosti.

Po závazné rezervaci termínu vám bude zaslán krátký dotazník k vyplnění. Odpovíte na jednoduché otázky ohledně detailů, vašich představ a přání. Před focením ode mě také dostanete pdf průvodce focením, kde najdete plno užitečných informaci a tipů, jak se na focení připravit.

faq

FOCENÍ

Doporučuji oblečení v neutrálních barvách. Bez potisků, výrazných vzorů, nápisů, log a tak dále. Ženám sluší delší šaty, sukně, vzdušné halenky a svetříky. Součástí všech balíčků je také zapůjčení šatů pro ženy z mého klientského šatníku, který je plný krásných kousků vhodných na focení. Před focením dostane každý klient průvodce, kde najde i tipy jak se obléknout. Poradenství se stylingem je v ceně focení a ráda vám s výběrem oblečení pomohu.

Focení probíhá v lokalitách severovýchodní části Prahy. Konkrétní lokaci domlouváme na základě vašich preferencí. Není v mých silách cestovat na každé focení přes celou Prahu. Připravila jsem pro klienty nabídku krásných k míst k focení, ze kterých si určitě každý vybere.

Seznam lokací v ceně focení:
– Praha 7, 8, 9, 18, 19
– Středočeský kraj: Kojetice, Měšice, Klecany, Bořanovice, Hovorčovice, Veleň, Přezletice, Vinoř, Satalice a obce v blízkém okolí uvedených

Cena cestovného mimo poskytované lokality je 15 Kč / km (tam i zpět)

Sejdeme se na domluveném místě, nebo přijedu k vám domů. Focením vás budu celou dobu provázet a nemusíte se obávat, že nebudete vědět co dělat. Používám mix póz a úkolů, které zaručí, že vaše galerie bude plná emotivních záběrů i přirozených momentek. 

Žádný strach! Děti nemají rády, když se jim říká, co mají dělat. Focení probíhá formou procházky, při které hrajeme různé hry. Eventuálně se většina dětí alespoň na chvíli zapojí. Nejlepší je od focen nic neočekávat a místo okřikování dětí, aby hezky stály a usmívaly se na tetu, se přidáte ke hře a budete si užívat společný čas.

Většina klientů tvrdí, že nejsou fotogeničtí! Nemusíte být nervózní. Dělám vše pro to, abyste se v mojí přítomnosti cítili uvolněně. Pokud jdete na focení s partnerem či dětmi, tak se budete většinu času soustředit jen na ně a na foťák rychle zapomenete. Pokud jdeme spolu ve dvou, tak nás čeká spousta holčičích rozhovorů a pohodová atmosféra. Nezapomeňte, že neexistuje nic, co byste mohli udělat během focení špatně! Já jsem tady pro vás, abych zachytila vaší osobnost a nemám v úmyslu po vás chtít cokoliv, co vám bude nepříjemné, či nepřirozené.

Je škoda, že počasí si nemůžeme objednat dopředu. Pokud bude opravdu nepříznivé počasí, tak focení přesuneme na nejbližší možný termín. Za normálních podmínek fotíme. Pokud by silně pršelo, byla bouřka, vichr, nebo 40°C, tak samozřejmě fotit nechci ani já, ani vy 🙂

Váš příběh začíná právě tady

Přejít nahoru